Kariéra

Prečo kariéra u nás ?

Pracujeme v zaujímavej oblasti, kde máme možnosť priamo z výsledkov našej práce odprezentovať klientovi okrem reálneho stavu jeho činnosti aj možnosť podieľať sa na jeho riešení a optimalizácii.

Vyvážený a priateľský kolektív.

Naša spoločnosť sa skladá z vyváženého kolektívu mladých, nadšených a otvorených ľudí, ktorí spolu so zrelými a skúsenými kolegami tvoria kompaktný tím. Záleží nám na tom, aby sme si spoločne vytvárali príjemné pracovné prostredie, kde sa môžeme všetci dobre cítiť a byť si vzájomne nápomocní, pretože činnosť ktorú vykonávame si to priam vyžaduje.

Neustále odborné vzdelávanie.

Nielen preto, aby sme kráčali stále s dobou, ale hlavne aby sme vo svojom obore boli stále aspoň malý krôčik pred konkurenciou, je organizovaný program školení a seminárov a to nielen odborných ale aj so zameraním na osobnostný rast každého z nás.

Silná firemná kultúra.

Majitelia spoločnosti a manažment dbá na to, aby vo firme vládol pocit určitého patriotizmu a lojality vo vzťahu k našej spoločnosti a v kolektíve pôsobil duch vzájomnej úcty, porozumenia, rešpektu a sila pozitívnej energie.

V prípade, že Vás naša spoločnosť zaujala, a radi by ste sa stali členom nášho tímu, posielajte životopis na emailovú adresu : Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Dôležité je poslať s Vašim životopisom súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle nariadenia EU 2016/679 GDPR a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

O náskontakt

video

Mám záujemkontakt

Máte otázku alebo dopyt? Spýtajte sa nás !

Poradňakontakt

Bezplatná online poradňa pre podnikateľov, živnostníkov, fyzické osoby, zamestnancov v pracovnom pomere, študentov a širokú verejnosť. Viac >>

Certifikáty

kontakt

tuv

Spoločnosť Bilanx Slovakia ako jedna z prvých na Slovensku vo svojom odbore, už v roku 2005 získala certifikát kvality ISO 9001:2001aig, od nezávislého certifikačného orgánu TUV Slovakia. Viac >>